آزماینو
آزماینو

شرایط و قوانین کلی استفاده از آزماینو

 

مقدمه:

سلام! به آزماینو خوش آمدید.

در این سند شرایط و مقررات استفاده از آزماینو و رابطه‌ی میان ما (آزماینو) و شما (کاربر) بیان شده است. استفاده از آزماینو بیانگر موافقت شما با محتوای این سند بوده؛ پس با وجود طولانی بودن، لطفا پیش از فعالیت در آزماینو، آن را به دقت مطالعه کنید.

از حضور شما در آزماینو خوشحالیم و همواره در تلاشیم تا تجربه کاربری خوبی برای شما رقم بزنیم.

این سند در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ به‌روزرسانی شده‌ است.

فهرست:

ماده۱- معرفی آزماینو

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از آزماینو

ماده۳- سیاست‌های سایت و اپلیکیشن آزماینو

ماده۴- حقوق و مسئولیت‌های آزماینو

ماده۵- حقوق و مسئولیت‌های کاربر

ماده۶- ضمانت اجرا تخلف از تعهدات

ماده۷- حفاظت از حریم خصوصی 

ماده۸- حل و فصل اختلافات 

ماده۹- ارتباط با آزماینو 

شرکت زیست فناوری و تجهیزات آزمایشگاهی آروین کویر کریمان با شماره ثبت 13896، سایت با دامنه www.azmaino.com و اپلیکیشن آزماینو را برای سیستم عامل Android   جهت آسان‌سازی معاملات و حذف واسطه‌ها در زمینه زیست فناوری و آزمایشگاه طراحی کرده است. آزماینو پلتفرمی کاربر محور (واسطی الکترونیک و مجازی) است که حسب بند «ب» ماده ۱ آیین‌نامه جمع‌آوری و استنادپذیری ادله‌ی الکترونیکی، مصوب ۱۳۹۳، به عنوان ارائه‌دهنده خدمات میزبانی شناخته می‌شود. این پلتفرم فضایی را در سامانه‌ی رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند؛ بدین وسیله هر کاربر به طور مستقیم آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن آزماینو هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از آزماینو

۱) به منظور مشاهده آگهی‌ها و استفاده از قابلیت‌های آزماینو، شما می‌بایست شماره تلفن همراه فعال خود را که کد تایید به آن ارسال می‌شود، ثبت نموده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

۲) به منظور ثبت آگهی در آزماینو، شما می‌بایست ابتدا با استفاده از شماره تلفن همراهی که به نامتان ثبت شده و با کدملی شما انطباق دارد، حساب کاربری ایجاد کنید.

۳) برای هرگونه فعالیت در آزماینو، می‌بایست شرایط زیر را رعایت کنید:

الف) داشتن ۱۸ سال تمام. فعالیت افراد زیر ۱۸ سال می‌بایست با نظارت والدین صورت بگیرد.

ب) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با قوانین، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، مصوبات، دستورالعمل‌های جاری جمهوری اسلامی ایران، دستورات مقامات قضایی، عرف و نظم عمومی.

پ) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با شرایط و قوانین آزماینو.

ت) استفاده از زبان فارسی برای انتشار هر گونه محتوا.

ماده۳- سیاست‌های سایت و اپلیکیشن آزماینو 

سیاست‌های کلی ما برای ارائه‌ی خدمات به شما از این قرار است:

۱) سیاست‌های انتشار آگهی

برای انتشار آگهی، شما می‌بایست سیاست‌های آزماینو را که شامل و نه محدود به این موارد است، رعایت کنید:

 • عدم انتشار آگهی تکراری و انتشار آگهی در دسته‌بندی نادرست؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی که در فهرست موارد ممنوعه کشور قرار دارد و یا به تشخیص نهادهای تخصصی موقتا دارای محدودیت و ممنوعیت باشد؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آن بوده و یا دارای مضمون مستهجن، مبتذل، نامتعارف، نادرست، مبهم، گمراه‌کننده و یا برخلاف قوانین کشور باشد؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی که شامل خبرپراکنی‌ با موضوع سیاسی، اجتماعی، مذهبی، و یا توهین، نشر اکاذیب، افترا، عقاید شخصی، دعوت به تظاهرات و کمپین‌ها و مغایر با ارزش‌های آزماینو بوده و نیز هرگونه محتوایی که منجر به اخلال در آرامش جامعه و نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی‌های او شود؛
 • عدم انتشار هرگونه محتوایی که ناقض حقوق زنان، کودکان، مهاجران خارجی یا موارد مشابه باشد؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی که ناقض حقوق مالکیت فکری آزماینو یا اشخاص ثالث باشد.

۲) سیاست‌های انتشار عکس

شما در برابر عکس‌های آگهی‌های خود شخصاً مسئولیت دارید و باید با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و هم‌چنین شرایط و مقررات آزماینو، ضمن رعایت و حفظ حقوق اشخاص ثالث، برای انتشار تصویر اقدام کنید. در صورت تمایل به استفاده از عکس، می‌بایست از تصاویر واقعی و باکیفیت و مرتبط با محتوای آگهی استفاده کنید. اندازه‌ی تصویر باید حداقل ۶۰۰*۶۰۰ پیکسل و حجم آن حداکثر ۲۰ مگابایت باشد.

با صدق کردن هر یک از موارد زیر، آزماینو این حق را دارد که از انتشار تصویر مورد نظر جلوگیری کرده یا برای حذف و یا تغییر تصویر آگهی متناسب با متن آگهی اقدام نماید.

 •      استفاده از تصویر لوگو (جز در دسته‌بندی استخدام و کاریابی)؛
 •      تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت؛
 •      تصویر نامرتبط با کالا یا خدمت ارائه‌شده؛
 •      تصویر آگهی‌های دیگر در آزماینو؛
 •      اسکرین‌شات و عکس‌های دانلودی و به طور کل هر عکسی که مستقیماً از خود کالا گرفته نشده باشد؛
 •      تصویر غیر واقعی و ساخته‌شده با نرم‌افزار‌های طراحی سه‌ بعدی؛
 •      تصویر مات و ویرایش‌شده توسط نرم‌افزار یا دارای کادر؛
 •      ترکیب عکس در یک عکس (کلاژ)؛
 •      تصویری که نیاز به چرخش داشته باشد؛
 •      تصویر کالا و خدمات غیر مجاز؛
 •      تصویر مغایر با عرف جامعه یا قوانین جمهوری اسلامی ایران؛
 •      استفاده ابزاری از تصویر اشخاص در آگهی؛
 •      نمایش قیمت، شماره تماس، ایمیل، آدرس سایت در تصویر؛
 •      تصویر حاوی متن، توضیحات، نام کسب‌ و کار یا هرگونه عبارت تبلیغاتی.

۳) سیاست‌های چت در آزماینو

چت آزماینو یک فضای ارتباطی عمومی بین آگهی‌گذار و آگهی‌بیننده است که با هدف تسهیل ارتباط و معاملات ارائه شده‌ است. هرگونه استفاده از چت آزماینو به معنی پذیرفتن شرایط زیر است:

الف) مکاتبات شما در چت آزماینو باید مرتبط با آگهی و در خصوص ارائه و دریافت کالا و خدمات مورد اشاره باشد. استفاده از چت آزماینو برای مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی و امور سیاسی و اجتماعی مجاز نیست.

ب) برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده، مزاحمت و کلاهبرداری، آزماینو در صورت لزوم ممکن است با سیستم‌های ماشینی یا انسانی بر مکاتبات نظارت کند.

پ) مواردی از قبیل فرستادن پیام و محتوای غیراخلاقی یا نامربوط به معامله، استفاده از ادبیات غیر مؤدبانه، هرگونه تبلیغات، ارائه‌ی اجناس و خدماتی که خلاف  قوانین کشور و شرایط و مقررات آزماینو هستند، ارسال پیام‌های انبوه، در صورت گزارش شدن توسط کاربران، با دقت بررسی خواهند شد. طبق شرایط و مقررات آزماینو، این اقدامات می‌تواند مسدود شدن دائمی حساب کاربر متخلف منجر شود.

ت) شما متعهد هستید تمام قوانین و مقررات جاری کشور را در محیط چت رعایت کنید و ممنوعیت هرگونه مزاحمت، توهین، فحاشی، افترا، نشر اکاذیب و سایر عناوین کیفری را در آزماینو بپذیرید. در صورت نقض این موارد، شما شخصاً مسئول بوده و آزماینو علاوه بر حمایت از اشخاص زیان‌دیده، حق پیگیری کیفری موضوع و یا مطالبه‌ی جبران خسارت خود را محفوظ می‌داند. در چنین مواردی، آزماینو به تشخیص خود اقدامات لازم (از جمله تعلیق یا مسدود کردن دائم حساب اشخاص متخلف) را اجرا می‌کند. کاربرانی که از نقض شرایط و قوانین فوق صدمه دیده‌اند، رضایت می‌دهند که موضوع را فقط علیه کاربر متخلف پیگیری نموده و هیچ‌گونه ادعایی علیه آزماینو نداشته باشند. هرگاه در خصوص موارد فوق، مراجع قانونی و قضایی به آزماینو مراجعه کنند، آزماینو تمام اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار خواهد داد. اگر بابت پیگیری‌های مراجع صالح، هزینه‌هایی به آزماینو تحمیل شود، آزماینو حق رجوع به کاربر متخلف را دارد.

۴) سیاست‌های تماس امن آزماینو

الف) تماس امن آزماینو یک قابلیت برای آگهی‌گذار و آگهی‌بیننده است که با هدف افزایش امنیت کاربران و جلوگیری از مزاحمت ارائه شده‌ است. با استفاده از تماس امن، شما می‌پذیرید که آزماینو ممکن است به منظور بهبود کیفیت این قابلیت، مکالمات را ضبط نماید. در این صورت، قبل از ضبط مکالمه به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

ب) ما به منظور بهبود تجربه کاربری، اطلاعات مربوط به تماس امن را ذخیره کرده و هرگاه در خصوص موارد فوق، مراجع قانونی و قضایی به آزماینو مراجعه کنند،  تمام اطلاعات لازم  در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

۵) سیاست‌های مرتبط با کلاهبرداری و مزاحمت

شما باید در هنگام معامله هویت طرف قرارداد را  احراز نموده و از امن بودن و صحت شرایط قرارداد مطمئن شوید. آزماینو مسئولیتی در قبال صحت‌سنجی معاملات ندارد؛ با این حال، حق پیگیری و اقدامات لازم در موارد وقوع تخلف برای آزماینو محفوظ است. در راستای مقابله با کلاهبرداری، آزماینو در حد توان خود، کاربران متخلفی را که قصد اقدامات مجرمانه دارند، مسدود کرده و در صورت تشکیل پرونده و درخواست مقامات، گزارش و اطلاعات مربوط به تخلفات را در اختیار مقامات ذی‌صلاح قرار می‌دهد. شما ضمن استفاده از آزماینو صراحتاً موافقت خود را با این سند اعلام می‌کنید، بنابراین در صورت ارتکاب هرگونه تخلف از محتوای آن، آزماینو حق هرگونه اقدام بازدارنده به منظور مقابله با تخلف را دارد. همچنین، در برابر وقوع جرم از قبیل کلاهبرداری، ایجاد مزاحمت برای کاربران و هرگونه سوء رفتار که موجب خدشه‌دار شدن آرامش کاربران یا ضرر به ایشان شود، آزماینو حق واکنش به اقدام فرد خاطی و پیگرد او را برای خود محفوظ می‌داند. با علم بر عدم مسئولیت آزماینو، مجموعه اقدامات ذکر شده به منظور احترام به قوانین، جلب رضایت کاربران و در راستای حفظ سیاست‌ها و ارزش‌های آزماینو است.

۶) سیاست‌های مربوط به هزینه‌ها و خدمات

در برخی دسته‌بندی‌ها ارسال آگهی برای کاربران، تا سقف مشخصی در سال، رایگان است. بدیهی است برای ارسال آگهی بیش از تعداد مشخص‌شده، نیاز به پرداخت هزینه می‌باشد. همچنین، در تمام دسته‌بندی‌ها، استفاده از خدمات ویژه آزماینو برای افزایش بازدید آگهی‌ها نیازمند پرداخت هزینه است.

ماده۴- حقوق و مسئولیت‌های آزماینو 

۱) سایت و اپلیکیشن آزماینو فضایی را در سامانه‌ی‌ رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند. در نتیجه، هر کاربر مستقیماً آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن آزماینو هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.

۲) شما با فعالیت در سایت و اپلیکیشن آزماینو، موافقت خود را با عدم مسئولیت آزماینو در قبال اقدامات سایر کاربران اعلام کرده‌اید. در خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از ارتباط کاربران با یکدیگر، آزماینو هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ حتی اگر خسارات قابل پیش‌بینی باشد. آزماینو به شما پیشنهاد می‌کند که همواره قبل از اقدام به فعالیت، راهنمای خرید امن و راهنمای خدمات امن را در سایت یا اپلیکیشن های مشابه آزماینو مطالعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

۳) تمام محتویات آگهی‌ها اعم از موضوع، توضیحات، لینک و… توسط کاربران ارائه می‌شود، بنابراین آزماینو هیچ مسئولیتی در قبال تضمین کیفیت و امنیت و قیمت و مواردی از این دست ندارد. شما باید حین معاملات خود همواره جوانب احتیاط را رعایت کنید؛ چراکه، آزماینو هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانه کاربران ندارد. انتشار یک آگهی در آزماینو به معنای قبول مسئولیت یا تضمین قیمت و امنیت و صحت مندرجات آن آگهی توسط آزماینو نبوده و طرفین هر معامله در خصوص این موضوعات مسئولیت دارند و حق هیچگونه رجوع به آزماینو وجود ندارد.

۴) آزماینو هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد معامله یا هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند. آزماینو هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانه کاربران ندارد؛ بنابراین حق رجوع به آزماینو بابت این موارد وجود ندارد.

۵) آزماینو در قبال خسارات جانی و مرگ و آسیب روحی و روانی ناشی از آگهی‌ها و سهل‌انگاری کاربران، هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی ندارد.

۶) مشکلات احتمالی در استفاده از درگاه‌های پرداخت اینترنتی به آزماینو مربوط نبوده و آزماینو مسئولیتی در قبال آن‌ها نخواهد داشت.

۷) آزماینو هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.

۸) آزماینو هیچگونه مسئولیتی در خصوص هک شدن احتمالی سایت یا قطع شدن آن، اختلال موقت خدمات به دلایل فنی یا قطعی اینترنت، از دست رفتن سوابق و اطلاعات کاربران به دلایل مشابه و ایراد خسارت به کاربران ناشی از موارد مندرج در این ماده بدون قید انحصار ندارد. این بند نافی اقدامات معقول و متعارف آزماینو جهت صیانت از حقوق کاربران نبوده و شامل موضوعات غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل و موارد فورس ماژور می‌شود. با این حال، ما در تلاشیم در صورت بروز نقص در آزماینو، در حدود امکانات و توانایی‌های خود برای رفع نقص و پشتیبانی فنی اقدام کنیم.

ماده۵- حقوق و مسئولیت‌های کاربر 

۱) شما می‌پذیرید، در صورت بارگذاری آگهی‌ خلاف سیاست‌های آزماینو و یا هرگونه عملکرد مخرب یا خلاف قوانین در ثبت آگهی یا غیره، عمل شما منجر به خدشه‌دار شدن اعتبار آزماینو شده و در نتیجه حق پیگیری در این موارد برای ما محفوظ است.

۲) شما می‌پذیرید، در صورتی که هر نوع اطلاعات مرتبط با آزماینو را (مانند: شماره تلفن همراه یا کد تایید ارسال‌شده از آزماینو)، به هر طریق و به هر منظور، در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی غیر از سایت و اپلیکیشن آزماینو قرار دهید، خود مسئول این عمل بوده و آزماینو در قبال این اقدامات و عواقب آن‌ها هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۳) شما می‌پذیرید که از آزماینو صرفا برای مقاصد تجاری و اقتصادی استفاده نمایید. بدیهی است هرگونه فعالیت با غیر از این هدف، اعم از و نه محدود به، اهداف سیاسی، اجتماعی و غیره در آزماینو ممنوع است. آزماینو در صورت مشاهده آگهی با اهداف ممنوعه حق مسدودسازی حساب کاربری شما را دارد.

۴) در صورتی‌که دارای کسب و کار هستید، می‌پذیرید که به منظور ثبت آگهی در حوزه فعالیت خود، مکلف به اخذ پنل کسب و کاری(پنل های عضویت نقره ای و طلائی) هستید. در صورتیکه آگهی مربوط به کسب و کار خود را به صورت آگهی شخصی ثبت نمایید، آزماینو حق حذف آگهی و مسدودسازی شما را دارد. در صورتی که اقدام به خرید بسته از طریق پنل خاصی کنید، بنا بر مقررات آن پنل، ممکن است آزماینو به تشخیص خود به نحو دیگری با شما توافق کند. لازم به ذکر است، پنل های خریداری‌شده در آزماینو قائم به شخص هستند و صاحب پنل اجازه واگذاری آن را به دیگران ندارد؛ لذا در صورت مشاهده واگذاری پنل توسط صاحب آن؛ حق حذف پنل، مسدود سازی صاحب پنل، ضبط هزینه پنل و عدم استرداد آن به عنوان جبران خسارت برای آزماینو محفوظ است.

۵) شما می‌پذیرید در صورت برقراری هرگونه ارتباط با کاربران دارای پنل کسب‌وکاری، اعم از خرید، رابطه استخدامی و یا استفاده از خدمات، به شرایط و مقررات آزماینو و قوانین کشور پایبند بوده و از هرگونه سوءاستفاده خودداری کنید. بدیهی است، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، آزماینو حق مسدود سازی حساب کاربری فرد متخلف را دارد.

۶) شما می‌پذیرید با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا اپلیکیشن آزماینو، تمام حقوق ناظر به حق مولف و حق طرح دعوای ناشی از آن را به آزماینو منتقل می‌کنید.

ماده۶- ضمانت اجرا تخلف از تعهدات

۱) این حق برای آزماینو محفوظ است که هرگاه لازم بداند آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانینش را حذف کند.

۲) این حق برای آزماینو محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، حساب کاربری فردی را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم مسدود کند.

۳) سوءاستفاده از سایت و اپلیکیشن آزماینو به هر روش، استفاده از هر نوع برنامه‌ مخرب و جاسوسی و ربات‌، کرال کردن اطلاعات، استفاده از اختلال سرویس‌ها، هرگونه روش مخرب برای دسترسی به اطلاعات سایت و اپلیکیشن و محتویات آن شامل شماره تماس و تصویر و توضیحات آگهی، از طریق هر سیستم و شبکه‌ای ممنوع است. در صورت مشاهده چنین فعالیت‌هایی، حق هرگونه پیگیری قانونی برای آزماینو محفوظ خواهد بود. همچنین آزماینو می‌تواند به صلاحدید خود دسترسی به سایت و اپلیکیشن را برای کاربر متخلف محدود یا مسدود کند.

ماده۷- حفاظت از حریم خصوصی 

۱) موارد عمومی 

الف) اصل حفاظت از حریم خصوصی، قواعد رفتاری ما در حوزه استفاده، جمع‌آوری و ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی کاربران و چارچوب محافظت از این اطلاعات را تبیین می‌کند.

ب) با استفاده از سایت و اپلیکیشن آزماینو، شما صراحتاً رضایت خود را از جمع‌آوری، ذخیره‌سازی و حفظ اطلاعات شخصی و استفاده از این اطلاعات توسط آزماینو اعلام می‌کنید.

پ) آزماینو ممکن است هر زمان، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهد. تداوم استفاده شما از سایت یا اپلیکیشن آزماینو به معنای رضایت بی‌ قید و شرط از این تغییرات است؛ لذا توصیه می‌شود مرتباً این سیاست‌نامه را مطالعه نمایید. هرگونه تغییرات در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی، در سایت و اپلیکیشن آزماینو به‌روزرسانی می‌شود.

۲) اطلاعات جمع آوری شده از کاربران

الف) همه افراد می‌توانند بدون ثبت نام، به سایت یا اپلیکیشن آزماینو مراجعه کنند. شما به محض ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن آزماینو از طریق شماره تلفن همراه  و ایمیل خود، صراحتاً موافقتتان را با ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی خود و استفاده و محافظت آزماینو از این اطلاعات، اعلام می‌دارید.

ب) اطلاعات وارد شده توسط شما، مربوط به محتوای آگهی و اطلاعات مربوط به تصاویری که توسط شما در سایت/اپلیکیشن بارگذاری می‌شود، به منظور حفظ سطح خدمات و جلوگیری از تخلف و کلاهبرداری، جمع آوری و ذخیره سازی خواهد شد.

پ) اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور برای حفظ سطح خدمات، جمع‌آوری، ذخیره و استفاده خواهد شد. اطلاعات یاد شده شامل این موارد است: آدرس پروتکل اینترنت (IP)، اطلاعات برند و مدل دستگاه، نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه‌ بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.

۳) نحوه استفاده آزماینو از اطلاعات شخصی کاربران

شما با ایجاد حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن آزماینو، صراحتاً با استفاده آزماینو از اطلاعات شخصی خود برای اهداف زیر موافقت می کنید:

 •  ارتباط با کاربران
 •   جلوگیری از کلاهبرداری و هرگونه مزاحمت
 •   بهبود تجربه‌ی کاربری
 •   به منظور مباحث پژوهشی و توسعه‌ای، به صورت بی‌نام و با صلاحدید و تشخیص آزماینو
 •  سایر اهدافی که به صورت مشروع و قانونی توسط آزماینو تعیین می‌شود

۴) نگهداری و حفاظت از داده‌های کاربران

الف) بنابر ماده ۵ آیین نامه جمع آوری و استناد پذیری ادله الکترونیکی، آزماینو موظف است اطلاعات کاربران خود را حداقل تا شش ماه پس از خاتمه اشتراک، و محتوای ذخیره‌شده و داده ترافیکی حاصل از تغییرات را حداقل تا پانزده روز نگهداری کند.

ب) در راستای تطابق عملکرد با قوانین و مقررات کشور، آزماینو تنها در پاسخ به دستور مراجع ذی‌صلاح ممکن است اطلاعات موضوع این سند را در اختیار نهادهای مربوط قرار دهد.

پ) اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائه خدمات با آزماینو همکاری کرده یا وابسته به آزماینو هستند، فقط در چارچوب این سند اجازه پردازش اطلاعات شخصی و استفاده از آن را دارند.

ت) آزماینو در راستای حفظ و نگهداری داده‌های شخصی کاربرانش تمام تلاش خود را به کار می‌بندد، اما در صورت وقوع حوادث غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل یا اختلال در بستر اینترنت کشور، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مخدوش شدن داده‌های کاربران ندارد.

ماده۸- حل و فصل اختلافات 

۱) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربر و آزماینو رعایت موارد زیر لازم است:

 •   شما موظف هستید حسب صلاحدید و درخواست آزماینو در جلسات حضوری یا آنلاین شرکت کرده؛ و یا در مواردی که به صلاحدید آزماینو نیاز به تشکیل جلسه نیست، حداکثر همکاری را با تیم پشتیبانی آزماینو داشته باشید.
 •   در صورت عدم حصول توافق، با رضایت کاربر، آزماینو حق دارد برای تعیین کارشناس متخصص و مستقل جهت بررسی موضوع و حل اختلاف اقدام کند. در صورتی که اختلاف به هر دلیل حل و فصل نشود، هر یک از طرفین مختار خواهد بود که به مرجع قضایی مراجعه کند. تشریفات مربوط به کارشناسی و میزان تعهد آزماینو به مذاکره، منوط به موارد اختلاف آزماینو و کاربر است.

۲) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربران با یکدیگر:

 •  در صورتی که بین شما و کاربر دیگری اختلاف ایجاد شود، ابتدا تلاش به حل مسالمت آمیز آن کرده و در صورت عدم توافق، می‌توانید به مراجع قضایی مراجعه کنید. لازم به ذکر است، ما در این زمینه مسئولیتی نداریم ولی تلاش می‌کنیم در حد امکان با شما همکاری کنیم.

ماده۹- ارتباط با ما

۱) شما می‌توانید با مراجعه به صفحه پشتیبانی، پاسخ بیشتر پرسش‌های خود را پیدا کنید. هم‌چنین شما در صورت نیاز به پشتیبانی و یا پرسیدن سوالات خود، می‌توانید از ایمیل azmaino.site@gmail.com استفاده نمائید که همکاران در بخش پشتیبانی آزماینو در زمان کاری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14) به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

با تشکر از توجه و همکاری شما